Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/tececomt/coskunuzer.com/includes/sabitler.php on line 18
Kurumsal | Denge Mobilya Kenar Bantı
MOBİL MENU

HAKKIMIZDA

COŞKUNÜZER, modern ekipmanları ve kaliteyi prensip edinmiş personeliyle mobilya kenar bantı üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikiminin ürünü olan DENGE markasıyla ürünlerini piyasaya sürmektedir. Firmamızın “olmazsa olmaz” ilkelerinin başında malzeme kalitesi gelmektedir. Bu bağlamda kaliteden taviz vermeden ürünlerini Türkiye ve yurt dışında birçok noktaya ulaştırmaktadır. Coşkunüzer, piyasanın ihtiyaçlarını yakından takip ederek, her geçen gün ürün portföyüne yeni ilaveler yapmaktadır. PVC, melamin, ahşap, 3D çift renk kenar bantlarının yanı sıra boncuk tutkal (hotmelt) ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

İş Prensiplerimiz

Müşteri Memnuniyeti; Amacımız müşterilerimiz ile uzun vadeli ve kazan-kazan anlayışına dayalı bir ortaklık oluşturmaktır. Hem yönetim hem de üretim personelimizin alanındaki tecrübeleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyerek bizimle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimizi memnun etmek, ilk hedefimizdir.

Kaliteli Ürün; Amacımız sadece ürün satmak değil, sattığımız ürünlerde kaliteyi de ön plana çıkararak müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmaktır.

Hızlı Teslimat; Zamanın önemli olduğu ve rekabet ortamının hızla arttığı bugünün dünyasında hızlı ve doğru teslimat, tercih edilmek için önemli bir unsurdur. Bu gerçeğin farkında olarak,geniş renk seçenekleri ve yüksek stok kapasitesi ile müşterilerimizin siparişlerini hızlı ve zamanında teslim etmek firmamızın öncelikli prensiplerindendir.